foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zwierzaki.info.pl
„Kiedy wyginie pszczoła, rodzajowi ludzkiemu pozostaną już tylko 4 lata” Albert Einstein****

Na milszy początek tygodnia ;)
    znalezione w internetach

Hydroponika czyli Filtr hydroponiczny - czyli najlepsza filtracja w akwarium :)

Tanganika w akwarium - mało znany ale bardzo ciekawy pomysł na akwarium :)

Estuarium - z czym się to je? ;)

Rybki do pierwszego akwarium

 FORUM

 * ZAJRZYJ - POCZYTAJ - NAPISZ *

(rejestracja do forum, na dole strony)


Zapraszam także na Instagram:

@zwierzaki.info.pl

Po długiej przerwie wracam do aktualizowania tej strony :)

Co się u mnie zmieniło? Hm dużo i niedużo ;)
Kot jest dalej ;) Plus 4 akwaria. Tanganika która ma się dobrze, choć nie tak jak bym chciał. Ale o tym to może w innym poście.

Morskie - hm chyba moja porażka..

Tzw. akwarium osobliwości, które miało zawierać różne nietypowe lub rzadko spotykane ryby, a po przeprowadzce do innego pokoju i restarcie, zrobiło się z tego baniaka, takie ogólne akwarium. Trochę chyba zbyt ambicjonalnie podszedłem, bo postanowiłem zrobić sobie trawnik. Nakupiłem różne gatunki roślin trawnikowych, poobsadzałem i hm. Na razie wygląda dobrze. Wręcz fajnie. Ale wiem,ze to będzie tymczasowo, bo niestety i oświetlenie mam za słabe, i CO2 nie dozuje. Więc niestety pewnie trawnik mi się nie uda.


No i ostatnie jak na razie, czwarte akwarium. Estuarium - w wersji 2.0 Przenoszę je do znacznie większego akwarium. I zmieniam trochę wystrój i obsadę. Bedzie m.in. batrach, slrzelczyk indyjski, argus i szpadelek srebrzysty. Na razie zalałem akwarium i uruchomiłem filtrację. Tak jak w tanganice, będzie to hydroponika. Więc na razie czekam aż się wytworzy równowaga biologiczna. W między czasie posadzę rośliny i zaczynam robić oświetlenie. Tu się zastanawiam między linowym oświetleniem na całej długości akwarium, czy punktowym, tylko gdzie nie gdzie. I skłaniam się ku temu drugiemu, bo od dawna tak mnie kusiło, by zrobić akwarium oświetlone tylko gdzieniegdzie, z miejscami jasnymi i ciemnymi :)    Skomentuj ten post na FORUM

Zapraszam także na instagram: Zwierzaki.info.pl

Rejestracja i logowanie do FORUM